Зарплатні картки

Mastercard w

Зручність і свободу, яку дають зарплатні картки, складно переоцінити. Користувачі отримують можливість користуватися своїми коштами віддалено, не носити з собою готівку і навіть не брати гаманець, обмежившись картою. Забудьте про черги в бухгалтерії і очікуванні позначеного часу. Сьогодні банківська карта для зарплати та інших надходжень доступна кожному клієнту «БАНК АЛЬЯНС»

Кращі зарплатні банківські картки «БАНК АЛЬЯНС»

Широкий асортимент карт від «БАНК АЛЬЯНС» дозволяє легко підібрати оптимальний саме для вас варіант, який підходить за всіма параметрами.

Salary card 1

Зарплатна дебетова карта MC DEBIT

Вважається універсальної дебетовою карткою, яка котирується в загальній системі міжнародних карт. Зручна для отримання заробітної плати та подальших операцій з нею.

Salary card 1
замовити Тарифи
Salary card 2

Класична карта MC STANDARD

Ця індивідуальна зарплатна картка має підвищену систему безпеки. Використовувати її можна в усіх точках міжнародних платежів. Оптимальна для розрахунків в один дотик. Економить час користувача при здійсненні банківських операцій і покупок.

Salary card 2
замовити Тарифи
Salary card 3

Преміум карта MC PLATINUM

Відкриття цієї карти дає власнику ряд переваг. Відрізняється наявністю технології чіпування, що дає підвищену безпеку, а також технологією Contactless, завдяки якій можна робити різні розрахунки в один дотик. Плюси для користувачів платинум-системи очевидні з перших миттєвостей її застосування.

Salary card 3
замовити Тарифи

Заповніть заявку

і ми Вам зателефонуємо