Зарплатні картки

Mastercard w

Зручність і свободу, яку дають зарплатні картки, складно переоцінити. Користувачі отримують можливість користуватися своїми коштами віддалено, не носити з собою готівку і навіть не брати гаманець, обмежившись картою. Забудьте про черги в бухгалтерії і очікуванні позначеного часу. Сьогодні банківська карта для зарплати та інших надходжень доступна кожному клієнту «БАНК АЛЬЯНС»

КРАЩІ ЗАРПЛАТНІ БАНКІВСЬКІ КАРТКИ «БАНК АЛЬЯНС»

В нас широкий асортимент карток, тому ви легко можете підібрати оптимальний варіант, який підходить вам за всіма параметрами.

Salary card 1

ЗАРПЛАТНА ДЕБЕТОВА КАРТКА MC DEBIT

Універсальна дебетова картка, яка котирується в загальній системі міжнародних карт. Зручна для отримання заробітної плати та подальших операцій з нею.

Salary card 1
Salary card 2

КЛАСИЧНА КАРТКА MC STANDARD

Ця індивідуальна зарплатна картка має підвищену систему безпеки. Використовувати її можна в усіх точках міжнародних платежів. Оптимальна для розрахунків в один дотик. Економить ваш час при здійсненні банківських операцій і покупок.

Salary card 2
Salary card 3

ПРЕМІУМ КАРТКА MC PLATINUM

Відкриття цієї картки дає вам ряд переваг. Вона відрізняється наявністю технології чіпування, що дає підвищену безпеку, а також технологією Contactless, завдяки якій можна робити різні розрахунки в один дотик.

Salary card 3

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

В разі користування банківською послугою згідно з договором:

  • Процентна ставка 36% річних (фіксована)

Наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою та невиконання ним обов'язків згідно з договором:

Процентна ставка, що нараховується на прострочену заборгованість70 % річних (на суму заборгованості за кредитом)

Ви можете відмовитись від банківської послуги на умовах, визначених договором та чинним законодавством, зокрема, щодо споживчого кредиту – Законом України «Про споживче кредитування».

Ви не повинні купувати будь-які товари чи послуги від банку або пов'язаної з ним особи, як обов'язкову умову надання цих послуг, які не пов’язані з видачею кредиту та супроводженням кредитної заборгованості.

Банк має право вносити зміни до договорів лише за вашою згодою (сторони договору), якщо інше не встановлене договором або законодавством України.

Ви можете відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації. Детальну інформацію ви знайдете в договорі на сайті банку: https://bankalliance.ua/public_contract

Заповніть заявку

і ми вам зателефонуємо