Зарплатні картки

Mastercard w

Зручність і свободу, яку дають зарплатні картки, складно переоцінити. Користувачі отримують можливість користуватися своїми коштами віддалено, не носити з собою готівку і навіть не брати гаманець, обмежившись картою. Забудьте про черги в бухгалтерії і очікуванні позначеного часу. Сьогодні банківська карта для зарплати та інших надходжень доступна кожному клієнту «БАНК АЛЬЯНС»

Кращі зарплатні банківські картки «БАНК АЛЬЯНС»

Широкий асортимент карт від «БАНК АЛЬЯНС» дозволяє легко підібрати оптимальний саме для вас варіант, який підходить за всіма параметрами.

Salary card 1

Зарплатна дебетова карта MC DEBIT

Вважається універсальної дебетовою карткою, яка котирується в загальній системі міжнародних карт. Зручна для отримання заробітної плати та подальших операцій з нею.

Salary card 1
Salary card 2

Класична карта MC STANDARD

Ця індивідуальна зарплатна картка має підвищену систему безпеки. Використовувати її можна в усіх точках міжнародних платежів. Оптимальна для розрахунків в один дотик. Економить час користувача при здійсненні банківських операцій і покупок.

Salary card 2
Salary card 3

Преміум карта MC PLATINUM

Відкриття цієї карти дає власнику ряд переваг. Відрізняється наявністю технології чіпування, що дає підвищену безпеку, а також технологією Contactless, завдяки якій можна робити різні розрахунки в один дотик. Плюси для користувачів платинум-системи очевидні з перших миттєвостей її застосування.

Salary card 3

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою згідно з договором про надання цієї банківської послуги:

  • Процентна ставка 36% річних (фіксована)

Наслідки для клієнта в разі користування банківською послугою та невиконання ним обов'язків згідно з договором про надання цієї банківської послуги:

Процентна ставка, що нараховується на прострочену заборгованість70 % річних (на суму заборгованості за кредитом)

Клієнт може відмовитись від банківської послуги в порядку та на умовах, визначених договором та чинним законодавством, зокрема, щодо споживчого кредиту – Законом України «Про споживче кредитування».

Банк не вимагає від клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від Банку або спорідненої чи пов'язаної з ним особи як обов'язкову умову надання цих послуг, які не пов’язані з видачею кредиту та супроводженням кредитної заборгованості.

Внесення банком будь-яких змін до договорів здійснюється лише за згодою клієнта (сторони договору), якщо інше не встановлено договором або законодавством України.

Клієнт має можливість відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації.

Більш детальна інформація знаходиться в договорі на сайті Банку https://bankalliance.ua/public_contract

Заповніть заявку

і ми Вам зателефонуємо