About bank sosis

Дякую за Ваш інтерес до «БАНК АЛЬЯНС»!

Спеціально для Вас ми надаємо максимальний рівень сервісу та комфорту, персональне обслуговування та сучасні фінансові рішення. Ми впевнені, що зможемо вирішити всі Ваші задачі.

В основі нашої роботи більше 27 років досвіду надання банківських послуг та нестандартних рішень.

Я ціную Ваш вибір та впевнений, що Ви будете задоволені.

Сосіс Олександр,
Акціонер, власник істотної участі

Сосіс Олександр Йосипович

– бізнесмен, засновник і співвласник страхової групи «АСКА», засновник Всеукраїнської благодійної організації «Фонд Олександра Сосіса», переможець номінації «Особистість страхового ринку» газети «Бізнес» (2000), лауреат загально-національної програми «Людина року» у номінації «Менеджер року» (2002), кращий топ-менеджер України за рейтингом «Інвестгазети» (2002),увійшов у топ-десятку керівників страхового сектору за оцінкою «Гвардії керівників — 2009».

16

відділень станом на травень 2019 року в мережі, яка представлена у найбільших містах

27

років на фінансовому ринку України

260

млн. грн зареєстрований статутний капітал

376,0

млн. грн регулятивний капітал на 01 Серпня 2019
About bank map

Банк працює на ринку більше 27 років (Свідоцтво про реєстрацію від 10 березня 1992 року, реєстраційний №89 в Державному реєстрі банків) та діє на підставі Банківської ліцензії від 17 листопада2011 року №97 на право надання банківських послуг, визначених частиною третьою статті 47 Закону України «Про банки і банківську діяльність» та Генеральної ліцензії Національного банку України на здійснення валютних операцій від 30 грудня 2016 року,№97-3 на право здійснення валютних операцій.

Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво від 02 вересня1999 року, №023) та членом Незалежної асоціації банків України. Національне рейтингове агентство «РЮРІК» підтвердило АТ «БАНК АЛЬЯНС» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника за Національною рейтинговою шкалою на рівні uaAAA інвестиційної категорії зі зміною прогнозу на «ПОЗИТИВНИЙ».

АТ «БАНК АЛЬЯНС» є членом міжнародної платіжної системи MasterCard WORLDWIDE та схваленим членом VISA ASSOCIATION. З 29 серпня 2018 року офіційний член Європейської Бізнес Асоціації (EBA). Банк є офіційним Членом Міжнародної Торгової Палати (ICC) з 21 грудня 2018.

Правління АТ «БАНК АЛЬЯНС»

P1
ФРОЛОВА Юлія Миколаївна

Голова Правління

P2
ЩЕРБАНЬ Павло Павлович

Перший Заступник Голови Правління, член Правління

P3
КРУК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

Заступник Голови Правління, член Правління

P4
БОЧКОВСЬКА Наталія Анатоліївна

Головний бухгалтер, член Правління

P5
БУРКИЦЯ Віктор Григорович

Заступник Голови Правління, член Правління

P6
ЛАКТІОНОВА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА

Начальник Управління фінансового моніторингу, член Правління

P7
МОІСЕЄНКО Костянтин Васильович

Директор з питань аналiзу та програм розвитку агробiзнесу, член Правлiння