МИ ЗАПУСТИЛИ ПОСЛУГУ
ПОВЕРНЕННЯ ПДВ (TAXFREE) З ПОКУПОК У ЄВРОПІ ДЛЯ ВАС ЧЕРЕЗ МОБІЛЬНИЙ
додаток TaxFree4U

Taxfree logo

З унікальним мобільним додатком англійської компанії TaxFree4U формується експортна декларація, а «Банк Альянс», в свою чергу, повертає ПДВ на вашу карту без додаткових комісій з покупок в чотирьох європейських країнах - Іспанії, Італії, Німеччині та Франції.

Наше партнерство з TaxFree4U, завдяки використанню передових мобільних технологій, робить повернення ПДВ простим, комфортним і вигідним. Для повернення ПДВ вам потрібно зареєструватися за допомогою промо-коду "ALLIANCE" в мобільному додатку TaxFree4U (скачати можна в App Store, Google Play) або скористатись формою реєстрації

ІНСТРУКЦІЯ:

Після шопінгу вам необхідно сфотографувати чеки

Далі - завантажити їх в додаток

ВАЖЛИВО: фотографувати чеки потрібно обов'язково в день здійснення покупок!

З отриманих чеків TaxFree4U формує декларацію на повернення ПДВ. Її потрібно роздрукувати і надати митному офіцеру перед виїздом з ЄС для валідації (позначки, що підтверджує експорт товару). Без валідації європейської митниці повернути ПДВ неможливо. Для повернення ПДВ в додаток потрібно завантажити номер картки (16 знаків), яка відкрита у валюті «Гривня» в «Банк Альянс».

Декларацію і оригінали чеків ви можете відправити поштою в Київ на відділення «Нової пошти» №58, обов'язково вказавши номер телефону одержувача.

тел. +380634857530

* З 22 Серпня 2019 року повернення ПДВ тільки від сумарної вартості покупок в 1500 Євро та більше.