«БАНК АЛЬЯНС» запустив послугу
повернення ПДВ (taxfree) з покупок в Європі для своїх клієнтів через мобільний
додаток TaxFree4U

Taxfree logo

За допомогою унікального мобільного додатку англійської компанії TaxFree4U формується експортна декларація, а у свою чергу АТ «БАНК АЛЬЯНС» повертає ПДВ на картку своїх клієнтів без додаткових комісій з покупок у чотирьох європейських країнах: Іспанії, Італії, Німеччині та Франції.

Наше партнерство з TaxFree4U, завдяки використанню передових мобільних технологій, зробить повернення ПДВ простим, комфортним та вигідним. Для повернення ПДВ наші клієнти повинні зареєструватись за допомогою промо-коду “ALLIANCE” в мобільному додатку TaxFree4U (скачати: App Store, Google Play) або скористатись формою реєстрації

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ:

Після шопінгу
Вам необхідно
сфотографувати чеки

завантажити їх
в додаток

сфотографувати чеки необхідно
обов'язково в день здійснення покупок

З отриманих чеків TaxFree4U сформує декларацію на повернення ПДВ. Декларацію потрібно роздрукувати і надати митному офіцеру перед виїздом з ЄС для валідації (відмітки, що підтверджує експорт товару). Без валідації європейської митниці повернути ПДВ неможливо. Для повернення ПДВ у додаток потрібно завантажити номер картки (16 знаків), що відкрита у валюті “Гривня” у АТ «БАНК АЛЬЯНС».

Декларацію і оригінали чеків клієнти можуть відправити поштою в Київ на відділення "Нової пошти" №58. Обов'язково вкажіть номер телефону одержувача.

тел. +380634857530

* З 22 Серпня 2019 року повернення ПДВ тільки від сумарної вартості покупок в 1500 Євро та більше.