Банківські платіжні картки

Mastercard b

Платіжні карти виключно зручні для користувачів. Вони підходять для здійснення різних банківських операцій без додаткових витрат часу і зусиль з боку власника. Дебетові пластикові карти сьогодні - альтернатива готівкових коштів, що дозволяє зробити будь-які розрахунки оперативними. Максимально вигідним буде рішення вибрати картку від «БАНК АЛЬЯНС»

Переваги платіжної картки від «БАНК АЛЬЯНС»

Кращі особисті платіжні картки «БАНК АЛЬЯНС»

Своїм клієнтам «БАНК АЛЬЯНС» пропонує кілька варіантів карт, серед яких ви можете підібрати оптимальний варіант саме для вас, відповідно до вимог і особливостей експлуатації. Додаткову інформацію про видах карт можна отримати від співробітників банку онлайн, по телефону або особисто.

Salary card 1

Дебетова пластикова карта MC DEBIT

Карта дебетова дозволяє додатково поповнювати її в зручний для клієнта час. Функціонує в рамках міжнародної системи. Може використовуватися для грошових розрахунків на території України і за її межами.

Salary card 1
замовити Тарифи
Salary card 2

Класична банківська карта MC STANDARD

Може бути використана в будь-якій точці світу. Система чіпування дозволяє розраховувати на підвищений рівень безпеки. Підходить для розрахунків, виконуваних одним дотиком. Максимально зручна і заощаджує час власника.

Salary card 2
замовити Тарифи
Salary card 3

Карта преміум лінійки MC PLATINUM

Можливість використовувати комфортні сервіси в аеропортах по всьому світу. Забезпечує високі знижки, доступні тільки власникам MC PLATINUM. Є преміальною карткою, завдяки якій користувачі отримують вигідні умови співпраці з банком. Відрізняється підвищеним захистом і можливістю безконтактного здійснення платежів.

Salary card 3
замовити Тарифи

Заповніть заявку

і ми Вам зателефонуємо