Банківські платіжні картки

Mastercard b

Дебетові пластикові картки - альтернатива готівкових коштів сьогодні. З ними можна здійснювати будь-які банківські операції без додаткових зусиль і витрат часу. Наші платіжні картки максимально зручні у використанні, тому рішення вибрати картку від «Банк Альянс» для вас буде найвигіднішим. Переконайтеся в цьому, оцінивши її переваги:

Переваги платіжної картки від «БАНК АЛЬЯНС»:

КРАЩІ ОСОБИСТІ ПЛАТІЖНІ КАРТКИ «БАНК АЛЬЯНС»

Ми пропонуємо кілька варіантів карт, серед яких ви можете вибрати оптимальну для вас. Детальніше вас проконсультують наші фахівці: пишіть онлайн, телефонуйте або звертайтеся особисто до найближчого відділення банку.

Salary card 1

ДЕБЕТОВА ПЛАСТИКОВА КАРТКА MC DEBIT

Поповнюйте її в будь-який зручний момент. Картка працює в рамках міжнародної системи, і може використовуватися на території України і за її межами.

Salary card 1
Salary card 2

КЛАСИЧНА БАНКІВСЬКА КАРТКА MC STANDARD

Використовуйте картку в будь-якій точці світу. Система чіпування гарантує підвищений рівень безпеки, тому вона відмінно підходить для розрахунків, які виконуються одним дотиком.

Salary card 2
Salary card 3

КАРТКА ПРЕМІУМ ЛІНІЙКИ MC PLATINUM

Преміальна картка, користувачі якої отримують найбільш вигідні умови співпраці з банком. З нею ви можете користуватися комфортним сервісом в аеропортах по всьому світу, регулярно отримувати високі знижки і здійснювати платежі безконтактно. Також відрізняється високим рівнем захисту.

Salary card 3

калькулятор кредитних карток*

Валюта кредиту — гривня
Спосіб виплати: 10% від суми заборгованості
Процентна ставка

Комісія за сняття коштів

Обов'язковий мінімальний платіж

Реальна річна % ставка*

Всього витрат за кредитом, грн.*

Всього %, грн.*

Грейс-період

*Враховуючи неможливість визначити модель поведінки Клієнта по використанню та поверненню коштів відновлювальної кредитної лінії, загальна вартість кредиту та реальна річна процента ставка та інші обов'язкові платежі за додаткові та супутні послуги Банку розраховані орієнтовно.

Заповніть заявку

і ми вам зателефонуємо