Нагородження Орденом «Добре серце» на Балу Добрих Справ за підтримки Альянс Банку

Alliancebank bal

10 Грудня 2021

129

Щодня мотивуємо приєднуватися до соціальної відповідальності бізнесу та благодійності не лише словами, а і справами. За останні два роки ми провели цілих 6 (!) Форумів Добрих Справ разом з Інститутом розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр.

І цього року вирішили підсумувати результати 2021-го створенням нової події та нової нагороди. Сьогодні, 10 грудня, постійні учасники Форуму Добрих Справ зберуться на благодійній події – Бал Добрих Справ у Межигір’ї. Це потужний нетворкінг волонтерів, представників благодійних фондів, громадських організацій, освітян, підприємців, лідерів думок, які вміють змінювати країну на краще.

За свої добрі справи та починання 11 з них отримають новостворений Орден «Добре серце». Це нагорода, створена для громадських діячів та самодостатніх українців, які покладають немало зусиль на створення нових умов розвитку суспільства в Україні.

Для номінантів на нагороду добрі справи стали сенсом життя. Окрім новоспеченого ордену, на Балу Добрих Справ організатори також проведуть нагородження "Знаком пошани". До речі, переможці нагород були обрані шляхом таємного голосування серед учасників Форумів. 

Орден «ДОБРЕ СЕРЦЕ» започаткував Інститут розвитку громадянського суспільства імені Голди Меїр за підтримки Альянс Банку. Плануємо зробити нагородження щорічним!

Цікаво знати: пелікан вважається символом самопожертви та самовідданої праці ще з стародавніх часів. Саме тому його зображення стало частиною нового ордену. Легенда про пелікана, який жертвує собою заради порятунку потомства, пережила сторіччя та дожила до наших днів. У різних релігіях пелікан став символом найвищої безкорисливості, доброти.