"Залишайся вдома, керуй бізнесом зі смартфона" Альянс Банк відмінив плату за користування смартфон-банкінгом для бізнесу на період дії карантину в Україні

07 Квітня 2020

Світова пандемія та введення карантину вплинули на кожний бізнес в Україні. Банк Альянс впроваджує заходи з підтримки бізнесу. Сьогодні хочемо повідомити, що починаючи із квітня до липня 2020 року Банк Альянс не буде нараховувати фіксовану комісію за користування смартфон-банкінгом. Це важливий дистанційний канал керування бізнесом, який особливо актуалтний у теперішній час.


«Більшість наших клієнтів ведуть справи в "домашньому" режимі. Наша відповідальність, як частини команди клієнтів, бути підтримкою у цей період та спростити взаємодію клієнтів як з банком, так і з його контрагентами. Банківські менеджери працюють індивідуально з кожним клієнтом, намагаючись знайти найкращі рішення в складних ситуаціях, а сьогодні повідомляємо, що з квітня по липень 2020 року ми скасували плату за користування смартфон-банкігом. Це час для об’єднання» - говорить Голова Правління Юлія Фролова.