Темпи зростання «Банк Альянс» значно вище, ніж середній показник по банківському сектору

07 Жовтня 2019

«БАНК АЛЬЯНС» посів дев'яте місце в «Рейтингу надійності (привабливості) банківських депозитів», за один квартал посиливши свої позиції на п'ять пунктів.

Посилання на рейтинг: https://www.rbc.ua/ukr/news/ukrainskie-banki-voshli-period-rkogo-rosta-1568638330.html


Темпи зростання Банку істотно випереджають середній показник по банківському сектору. Так, за даними НБУ, чисті активи «БАНК АЛЬЯНС» з початку року збільшилися на 41.32% і за станом на кінець I півріччя досягли рівня в 2 987,946 млн. грн., у рейтингу НБУ за цим показником «БАНК АЛЬЯНС» займає 31-у позицію (був 38-м на початок року). Прибуток Банку в першому півріччі склав 25,777 млн. грн., а чистий процентний дохід - 75,510 млн. грн. Банк забезпечив приріст власного капіталу на 6,43% з початку року, частка проблемних кредитів в портфелі як і раніше залишається вкрай низькою - всього 2,16%.


«Банк постійно розширює канали продажів і спектр послуг, що надаються, оперативно реагуючи, як на потреби окремих клієнтів, так і на сигнали ринку в цілому. Саме це дозволяє забезпечувати високі темпи розвитку», - коментує Тарас Кравець, фінансовий директор АТ«БАНК АЛЬЯНС», - «Тільки за поточний рік Банком отримано чотири ліцензії на здійснення нових видів діяльності, розширено мережу відділень, в організаційній структурі виділені окремі бізнес-вертикалі по роботі з напрямками Агро сектору, МСБ, електронної комерції і Private Banking».


За словами Тараса Кравця, наявність інноваційних продуктів та індивідуальний підхід до кожного з клієнтів в сукупності з високими показниками діяльності, що без застереження підтверджується думкою зовнішнього аудитора та підвищенням кредитного рейтингу Банку до рівня uaAАA, дозволяють Банку і надалі швидко та органічно зростати за всіма ключовими показниками і залишатися надійним членом команди для своїх клієнтів.