БАНКУ АЛЬЯНС ПІДТВЕРДЖЕНО РІВЕНЬ РЕЙТИНГУ КРЕДИТОСПРОМОЖНОСТІ ТА ПІДВИЩЕНО РІВЕНЬ НАДІЙНОСТІ ДЕПОЗИТНИХ ВКЛАДІВ - НРА РЮРІК

25 Січня 2021

Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило АТ «БАНК АЛЬЯНС» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaААА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний», а також підвищило рейтинг депозитів банку до найвищого рівня «r5». 

Дані рейтингів були оголошені на засіданні Рейтингового комітету агентства 22 січня 2021-го року.

 

Позичальник з рейтингом uaAАА характеризується найвищою кредитоспроможністю у порівнянні з іншими українськими позичальниками.

Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі.

Найвищий рівень рейтингу надійності депозитних вкладів «r5» - є показником абсолютної надійності. Це означає, що «БАНК АЛЬЯНС», у порівнянні з іншими банками України – надійний, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів. Вірогідність повернення вкладів – дуже висока.

При проведенні рейтингової оцінки використовувалася Національна рейтингова шкала (НРШ), затверджена відповідною постановою Кабінету Міністрів України. Визначення рівня кредитного рейтингу здійснювалося на основі спеціально розробленої авторської методики з урахуванням вимог чинного українського законодавства та міжнародних стандартів.

Для рейтингової оцінки окремі якісні та кількісні показники Банку порівнювалися з середніми показниками по банківській системі України та з відповідними показниками банків-аналогів з бази даних НРА «Рюрік».

Ключові фактори, згідно з якими проводилася рейтингова оцінка позичальника «БАНК АЛЬЯНС», це:

  • прийнятна концентрація клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками
  • диверсифікація пасивних операцій
  • достатні показники ефективності діяльності Банку
  • висока якість клієнтського кредитного портфеля
  • наявність продуманої комплексної стратегії розвитку
  • високий рівень фінансової прозорості та інформаційної відкритості Банку.

 

З повним переліком показників оцінки можна ознайомитися на сайті НРА «Рюрік».

Банк Альянс – частина вашої команди.