БАНКУ АЛЬЯНС ПІДТВЕРДЖЕНО НАЙВИЩІ РІВНІ РЕЙТИНГУ КРЕДИТОСПРОМОЖНОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ ДЕПОЗИТНИХ ВКЛАДІВ - НРА РЮРІК

15 Липня 2020

Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило АТ «БАНК АЛЬЯНС» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaААА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний», а також визначило рейтинг депозитів банку на рівні r5-. 

Дані рейтингів були оголошені на засіданні Рейтингового комітету агентства 9 липня 2020-го року.

 

Позичальник з рейтингом uaAАА характеризується найвищою кредитоспроможністю у порівнянні з іншими українськими позичальниками.

Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі.

Рівень рейтингу надійності депозитних вкладів r5- є показником найвищої надійності. Це означає, що «БАНК АЛЬЯНС», у порівнянні з іншими банками України – надійний, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів. Вірогідність повернення вкладів – дуже висока.

При проведенні рейтингової оцінки використовувалася Національна рейтингова шкала (НРШ), затверджена відповідною постановою Кабінету Міністрів України. Визначення рівня кредитного рейтингу здійснювалося на основі спеціально розробленої авторської методики з урахуванням вимог чинного українського законодавства та міжнародних стандартів.

Для рейтингової оцінки окремі якісні та кількісні показники Банку порівнювалися з середніми показниками по банківській системі України та з відповідними показниками банків-аналогів з бази даних НРА «Рюрік».

Ключові фактори, згідно з якими проводилася рейтингова оцінка позичальника «БАНК АЛЬЯНС», це - прийнятна концентрація клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками й диверсифікація пасивних операцій Банку; достатні показники ефективності діяльності, висока якість клієнтського кредитного портфеля та наявність продуманої комплексної стратегії розвитку. З повним переліком показників оцінки можна ознайомитися на сайті НРА «Рюрік».

 

Банк Альянс – частина вашої команди.