АТ “БАНК АЛЬЯНС” дає можливість повернути до 19% витрачених коштів на шопінгу в Європі разом з мобільним додатком TaxFree4U

07 Травня 2019

«БАНК АЛЬЯНС» запустив послугу повернення ПДВ (tax free) з покупок в Європі для своїх клієнтів через мобільний додаток TaxFree4U.

За допомогою унікального мобільного додатку англійської компанії TaxFree4U формується експортна декларація, а у свою чергу АТ «БАНК АЛЬЯНС» повертає ПДВ на картку своїх клієнтів без додаткових комісій з покупок у чотирьох європейських країнах: Іспанії, Італії, Німеччині та Франції.

Наше партнерство з TaxFree4U, завдяки використанню передових мобільних технологій, зробить повернення ПДВ простим, комфортним та вигідним.

Для повернення ПДВ наші клієнти повинні зареєструватись за допомогою промо-коду “ALLIANCE” в мобільному додатку TaxFree4U (скачати: App Store, Google Play) або скористатись формою реєстрації https://taxfree4u.eu/ru/registration/?promo=ALLIANCE

  

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ КЛІЄНТІВ:

Після шопінгу користувачеві необхідно сфотографувати чеки та завантажити їх в додаток (обов'язково в день здійснення покупок).

З отриманих чеків TaxFree4U сформує декларацію на повернення ПДВ. Декларацію

потрібно роздрукувати і надати митному офіцеру перед виїздом з ЄС для валідації (відмітки, що підтверджує експорт товару). Без валідації європейської митниці повернути ПДВ неможливо. Для повернення ПДВ у додаток потрібно завантажити номер картки (16 знаків), що відкрита у валюті “Гривня” у АТ «БАНК АЛЬЯНС».

 

Декларацію та оригінали чеків клієнти можуть залишити в боксі біля стійки реєстрації №48 в аеропорту «Бориспіль» або відправити їх Новою поштою в Київ на відділення “Нової пошти" №58. Обов'язково вкажіть номер телефону одержувача +38 063 485 75 30

 

ВІДЕО-інструкція повернення ПДВ через TaxFree4U:

https://www.youtube.com/watch?v=S3zYXgQKD2U