З 5 березня Банк Альянс приєднався до програми «Бонус до депозиту» від Finance.ua та Minfin.com.ua

05 Березня 2018

"

Завдяки співпраці ПАТ «БАНК АЛЬЯНС» з порталами Finance.ua та Minfin.com.ua, фізичні особи отримають «Бонус до депозиту» до +1,3% річних до вкладу!

Наприклад, при мінімальній сумі вкладу в 15 тис. гривень розміщених на строк 6 місяців, у фізичних осіб з’явилася можливість отримувати прибуток до 18% річних + 1% річних  додаткової винагороди від партнерів банку «Мінфін» і «Finance.ua».

 

Щоб отримати більше від депозитів ПАТ «БАНК АЛЬЯНС», необхідно зробити лише кілька кроків:

  1. Зайдіть за посиланням http://minfin.com.ua/deposits/bonus/ http://deposit.finance.ua/  та заповніть заявку на бонус.
  2. Відкрийте депозит «Ощадний» або «Капітальний» на суму від 15 тис. гривень терміном від 3 місяців  у будь-якому відділенні ПАТ «БАНК АЛЬЯНС».
  3. Підтвердіть факт оформлення депозиту за спеціальною формою на сайті порталу за посиланням: http://deposit.finance.ua/confirm/#cta-steps або https://minfin.com.ua/deposits/bonus/confirm/
  4. Протягом 32 днів отримайте винагороду від порталу «Мінфін».

От і все! Ви вже заробляєте більше на своєму депозиті!

 

«Участь ПАТ «БАНК АЛЬЯНС» в акції «Бонус до депозитів», яку проводить найпопулярніший сайт про фінанси і бізнес «Мінфін», є підтвердженням надійності та сучасності Банку, а також дозволяє клієнтам отримати нові можливості від розміщення власних заощаджень» - говорить Антон Нєженцев,  Директор з розвитку роздрібного бізнесу ПАТ «БАНК АЛЬЯНС».

Детальна інформація на сайті https://minfin.com.ua/deposits/bonus/, або за телефоном гарячої лінії порталу «Мінфін» - (044) 392 47 40.