Transfers card

ГРОШОВІ ПЕРЕКАЗИ WESTERN UNION, MONEYGRAM, WELSEND

Грошові перекази по всьому світу - прекрасна альтернатива передачі готівкових коштів і використанню карток. Це можливість економити час і сили користувача, звернувшись за допомогою в «БАНК АЛЬЯНС».

Transfers bottom 1Transfers bottom 3Transfers bottom 4

ЯК ВІДПРАВИТИ І ОТРИМАТИ ГРОШОВИЙ ПЕРЕКАЗ?

«БАНК АЛЬЯНС» пропонує клієнтам послуги переказу грошових коштів по території України, а також за кордон. При цьому ви можете вибрати оптимально зручний для вас варіант - без відкриття рахунку або ж з/на рахунок, якщо він у вас вже є.
Надіслати кошти, використовуючи платіжні системи Western Union, MoneyGram та Welsend, відповідно у євро та/або американських доларах, можна до будь-якої держави, де діє дана система*.

  ДЛЯ ВІДПРАВКИ КОШТІВ ЗНАДОБИТЬСЯ:

 • Завітати до відділення банку з паспортом;
 • Подати заявку, повідомивши валюту, суму, а також реквізити отримувача та державу, в яку здійснюється переказ;
 • Отримати свій контрольний номер, який необхідно буде передати одержувачу.
 • * Список документів та алгоритм відправки переказу залежить від країни отримувача, контр-агента та суми переказу і регулюється відповідним законодавством та правилами платіжних систем.

  ДЛЯ ОТРИМАННЯ НЕОБХІДНО:

 • Прийти до відділення банку з паспортом;
 • Назвати контрольний номер;
 • Далі співробітники банку видадуть кошти одержувачу.
 • * Список документів та алгоритм отримання переказу залежить від країни відправника, контр-агента та суми переказу і регулюється відповідним законодавством та правилами платіжних систем.

ТЕРМІНИ ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ ОДЕРЖУВАЧАМ

Терміни залежать від того, вибираєте ви термінові або ж звичайні перекази. Також на кінцевий термін передачі коштів впливає обрана користувачем платіжна система.
Без відкриття рахунку термін зарахування становить не більше одного банківського дня. Якщо переказ коштів в Євро або будь-який інший валюті здійснюється між рахунками, то крайній термін передачі коштів буде не більше трьох банківських днів.

Через платіжну систему Western Union

Відразу після оформлення переказ готовий до видачі протягом кількох хвилин. Сума, що в еквіваленті національної валюти не перевищує 400 тис. грн. перераховується у той же банківський день без відкриття рахунку. Якщо сума перевищує вказаний ліміт, то термін залишається незмінним, але необхідно відкрити банківський рахунок для зарахування.

Через платіжну систему MoneyGram та Welsend

В межах України та з інших держав платежі переводяться протягом одного банківського дня. При сумі понад 400 000 грн. необхідно надати документи, що обґрунтовують такий платіж, і відкрити рахунок. Однак зазначимо, що переклад в іноземній валюті фізичною особою для виплати готівкою без відкриття рахунку заборонений, незалежно від суми.

ПЕРЕВАГИ ГРОШОВИХ ПЕРЕКАЗІВ У «БАНК АЛЬЯНС»

Незалежно від того, вибираєте ви систему грошових переказів MoneyGram, Welsend або ж Western Union, «БАНК АЛЬЯНС» пропонує вигідні умови співпраці. До ваших послуг низькі тарифи, гарантія надійності і приємний сервіс.