Transfers card

ГРОШОВІ ПЕРЕКАЗИ WESTERN UNION, MONEYGRAM, WELSEND

Грошові перекази по всьому світу - прекрасна альтернатива передачі готівкових коштів і використанню карток. Це можливість економити час і сили користувача, звернувшись за допомогою в «БАНК АЛЬЯНС».

Transfers bottom 1Transfers bottom 3Transfers bottom 4

ЯК ВІДПРАВИТИ І ОТРИМАТИ ГРОШОВИЙ ПЕРЕКАЗ?

«БАНК АЛЬЯНС» пропонує клієнтам послуги переказу грошових коштів по території України, а також за кордон. При цьому ви можете вибрати оптимально зручний для вас варіант - без відкриття рахунку або ж з/на рахунок, якщо він у вас вже є.
Надіслати кошти, використовуючи платіжні системи Western Union, MoneyGram та Welsend, відповідно у євро та/або американських доларах, можна до будь-якої держави, де діє дана система*.

  ДЛЯ ВІДПРАВКИ КОШТІВ ЗНАДОБИТЬСЯ:

 • Завітати до відділення банку з паспортом;
 • Подати заявку, повідомивши валюту, суму, а також реквізити отримувача та державу, в яку здійснюється переказ;
 • Отримати свій контрольний номер, який необхідно буде передати одержувачу.
 • * Список документів та алгоритм відправки переказу залежить від країни отримувача, контр-агента та суми переказу і регулюється відповідним законодавством та правилами платіжних систем.

  ДЛЯ ОТРИМАННЯ НЕОБХІДНО:

 • Прийти до відділення банку з паспортом;
 • Назвати контрольний номер;
 • Далі співробітники банку видадуть кошти одержувачу.
 • * Список документів та алгоритм отримання переказу залежить від країни відправника, контр-агента та суми переказу і регулюється відповідним законодавством та правилами платіжних систем.

Вимоги щодо відправлення та отримання переказів:

Для відправки переказу в сумі, що в еквіваленті не перевищує 400 000,00 грн./день, необхідно надати в банк оригінал паспорта або документа, що його замінює. При здійсненні переказу на суму, що перевищує в еквіваленті 400 000,00 грн., необхідно надати підтверджуючі документи (згідно з діючими нормами НБУ) та відкрити або мати поточний рахунок в Банку.

Для отримання переказу в сумі, що не перевищує в еквіваленті 400 000,00 грн/день, достатньо зазначити номер (код) переказу та надати оригінал паспорта або документа, що його замінює. При отриманні переказу на суму, що перевищує в еквіваленті 400 000,00 грн, необхідно надати оригінал паспорта або документа, що його замінює, та оригінал ІПН та відкрити або мати поточний рахунок в Банку.

Звертаємо увагу, що готівкові перекази фізичних осіб в іноземній валюті без відкриття рахунку в межах України заборонені незалежно від суми.

ТЕРМІНИ ЗАРАХУВАННЯ КОШТІВ ОДЕРЖУВАЧАМ

Якщо ж переказ коштів у іноземній валюті (доларах США або Євро) здійснюється між рахунками, то крайній термін зарахування коштів буде не більше трьох банківських днів - як правило, зарахування відбувається впродовж одного робочого (банківського) дня.

ПЕРЕВАГИ ГРОШОВИХ ПЕРЕКАЗІВ У «БАНК АЛЬЯНС»

Незалежно від того, вибираєте ви систему грошових переказів MoneyGram, Welsend або ж Western Union, «БАНК АЛЬЯНС» пропонує вигідні умови співпраці. До ваших послуг низькі тарифи, гарантія надійності і приємний сервіс.