Transfers card

Грошові перекази Western Union, MoneyGram, Welsend

Грошові перекази по всьому світу - прекрасна альтернатива передачі готівкових коштів і використання карток. Це можливість економити час і сили користувача, звернувшись за допомогою в «БАНК АЛЬЯНС».

Transfers bottom 1Transfers bottom 3Transfers bottom 4

Як відправити і отримати грошовий переказ?

Для клієнтів «БАНК АЛЬЯНС» пропонує переказ грошових коштів по території України, а також за кордон. При цьому ви можете вибрати оптимально зручний для вас варіант - без відкриття рахунку або ж з рахунку на рахунок, якщо він у вас вже є в наявності. Доступні операції по світу з євро, американськими доларами, рублями РФ.
Надіслати кошти можна, використовуючи платіжні системи Welsend, Western Union і Money Gram. Платежі здійснюються по Україні, СНД, а також на територію будь-якої іншої держави, де діє дана система.

  Для відправки коштів знадобиться:

 • Завітати до відділення банку з громадянським паспортом;
 • Подати заявку, повідомивши суму, валюту, а також реквізити отримувача та державу, в яку здійснюється переказ;
 • Отримати свій контрольний номер, який необхідно буде передати одержувачу.
 • * Такий алгоритм актуальний для міжнародних і внутрішньо-українських перекладів.

  Для отримання необхідно:

 • Прийти до відділення банку з паспортом;
 • Назвати контрольний номер;
 • Далі співробітники банку видадуть кошти на руки одержувачу.

Терміни зарахування коштів одержувачам

Терміни залежать від того, вибираєте ви термінові або ж звичайні перекази. Також на кінцевий термін передачі коштів впливає обрана користувачем платіжна система.
Без відкриття рахунку термін зарахування становить не більше одного банківського дня. Якщо переказ коштів в Євро або будь-який інший валюті здійснюється між рахунками, то крайній термін передачі коштів не може бути більше трьох банківських днів.

Через платіжну систему Western Union

Відразу після оформлення платіж готовий до доступу в режимі online. Сума, яка в еквіваленті національної валюти не перевищує 400 тис. грн. перераховується за один банківський день без відкриття рахунку. Якщо сума перевищує вказаний ліміт, то термін залишається колишнім, але необхідно відкрити банківський рахунок.

Через платіжну систему MoneyGram International та Welsend

І в межах України, і з інших держав платежі переводяться за один банківський день. При сумі понад 400 000 грн. необхідно надати документи, що обґрунтовують такий платіж, і відкрити рахунок. Однак зазначимо, що переклад в іноземній валюті фізичною особою для виплати готівкою без відкриття рахунку заборонений, незалежно від суми.

Переваги грошових переказів в «БАНК АЛЬЯНС»

Незалежно від того, вибираєте ви систему грошових переказів MoneyGram, Welsend або ж Western Union, «БАНК АЛЬЯНС» пропонує найвигідніші умови співпраці. До ваших послуг низькі тарифи, гарантія надійності і приємний сервіс.