23/06/2018

 Норматив  Фактичний  Вимоги регулятора
Регулятивний капітал 336,840 млн. грн. (> 200 млн. грн.)
Адекватність капіталу, Н2 14,49% (> 10%)
Миттєва ліквідність (1 день), Н4 103,76% (> 20%)
Поточна ліквідність (31 день), Н5 117,04% (> 40%)
Короткострокова ліквідність (1 рік), Н6 75,23% (> 60%)

 

 23.06.2018
Курси "БАНК АЛЬЯНС"
Купівля Продаж
1 USD 2626.3
1 GBP 34.135.4
1 EUR 30.130.9
10 RUB 44.4


 • Розрахунково-касове обслуговування


  Управління розрахунками для корпоративних клієнтів від ПАТ «БАНК АЛЬЯНС»


  ПАТ «БАНК АЛЬЯНС» пропонує ефективний механізм управління розрахунками корпоративних клієнтів у готівковій та безготівковій формі.

  Ключовим інструментом для отримання Вами максимального набору переваг з ефективного управління коштами є Поточний рахунок в ПАТ «БАНК АЛЬЯНС».

   

  Використовуючи поточний рахунок, відкритий у ПАТ «БАНК АЛЬЯНС», юридичні особи та фізичні особи-підприємці отримують безліч переваг:

  • оперативність і повнота проведення безготівкових розрахунків з контрагентами як в національній, так і в іноземній валютах;
  • дистанційне управління рахунком за допомогою ІНТЕРНЕТ КЛІЄНТ-БАНКУ, у т.ч.  своєчасне отримання інформації про акції та новини ПАТ «БАНК АЛЬЯНС»;
  • можливість вибору Тарифного пакету щодо обслуговування рахунку, що максимально враховує специфіку ведення бізнесу;
  • купівля-продаж іноземної валюти з можливістю оперативного узгодження курсу купівлі-продажу під час валютної сесії МВРУ;
  • супроводження операцій з готівкою: прийом і видача готівкової національної та іноземної валюти; оформлення чекових книжок; прийом готівки без відкриття поточного рахунку;
  • можливість отримання платежів від фізичних та юридичних осіб на поточний рахунок у ПАТ «БАНК АЛЬЯНС» з одночасним проведенням безготівкових платежів за рахунок готівкових коштів, у цей же день;
  • надання консультативних послуг від працівників ПАТ «БАНК АЛЬЯНС» по всіх напрямках та формах розрахунків;
  • можливість доступу до інструментів отримання додаткової дохідності та накопичення коштівкредитування поточної діяльності та здійснення документарних операцій.

  Висока якість сервісу, що пропонується ПАТ «БАНК АЛЬЯНС», направлена на максимальне використання дистанційних каналів обслуговування.

  Співпраця з ПАТ «БАНК АЛЬЯНС» забезпечить Вам зручне та безпечне здійснення всіх видів фінансових операцій як в національній, так і в іноземній валютах. 

   

  ТАРИФИ:

  Якщо Ви цінуєте оперативність проведення платежів, зручність сервісів та безпечність IT-технологій, потребуєте зручне дистанційне обслуговування та професійний консалтинг, обирайте один з тарифних пакетів, що максимально враховує специфіку діяльності компанії:

   Тарифний пакет «УНІВЕРСАЛЬНИЙ»

  Тарифний пакет «МІЖНАРОДНИЙ»

   

  Якщо Ви підприємець, дбаєте про надійність роботи банківських сервісів та потребуєте оптимальних рішень для Вашого бізнесу:

  Тарифний пакет «ВЛАСНА СПРАВА» 

  Типовий Договір банківського рахунку ФОП

   

  ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ:

   Документи для відкриття поточного рахунку

   

  Більш детальну інформацію Ви можете отримати, звернувшись до ПАТ «БАНК АЛЬЯНС».

   

  ПАТ «БАНК АЛЬЯНС» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (Свідоцтво №023 від 18.10.2012).

   

  КОНТАКТИ