Кредити для бізнесу

Фінансування бізнесу — основна спеціалізація АТ «БАНК АЛЬЯНС», в основі якої закладені принципи партнерства на паритетних засадах. Кредитні послуги установи відрізняються високою якістю сервісу. Менеджер Банку починає роботу з вивчення потреб клієнта і специфіки його діяльності.

Пріоритетна задача в роботі банку — допомога фізичним та юридичним особам вибрати відповідне джерело поповнення оборотного капіталу. Найбільш популярний та доступний спосіб — кредитні послуги від АТ «БАНК АЛЬЯНС». Наприклад, фінансування с/г виробників, кредит під заставу депозиту, овердрафт і кредитна лінія.

Кредити під заставу депозиту

Великою популярністю користуються кредити для бізнесу під заставу депозиту. Банк видає їх на різні цілі та строки, а як забезпечення оформлює майнові права клієнта на депозитний рахунок.

В Україні, зокрема в АТ «БАНК АЛЬЯНС», під заставу депозиту можна оформити звичайний кредит, овердрафт і навіть цілу кредитну лінію.

Кредитна лінія

Зручний спосіб фінансування підприємства в рамках визначеної суми, коли кредит для малого бізнесу, середніх та великих підприємств видають та погашають частинами (траншами). Кредитну лінію можна періодично поновлювати та користуватися нею в рамках встановленого ліміту. Існує також непоновлювана кредитна лінія.

В АТ «БАНК АЛЬЯНС» максимальний строк дії кредитної лінії 24 місяці. Доступна сума від 100 000 грн або її еквівалент в іноземній валюті.

Мультивалютна кредитна лінія

Це кредитна лінія, під час використання якої гроші надходять і повертають частинами в різних валютах. Мультивалютне фінансування також може бути поновлюваним та непоновлюваним.

В АТ «БАНК АЛЬЯНС» доступна мультивалютна кредитна лінія без застави в розмірі від 500 000 грн або еквівалент суми в іноземній валюті. Максимальна сума не повинна перевищувати 25% від об'єму регулятивного капіталу банку.

Овердрафт

Цей вид кредиту потрібен для покриття касових розривів. З його допомогою бізнесу вдається забезпечувати безперебійність розрахунків з постачальниками, співробітниками та державними установами по оплаті послуг, товарів, розрахункам по заробітній платі, податків та інших термінових платежів.

Кредитування сільськогосподарських підприємств

АТ «БАНК АЛЬЯНС» часто видає кредити на бізнес з нуля перспективним підприємствам агропромислового комплексу. Як правило, це непоновлювана кредитна лінія із забезпеченням повернення у вигляді фінансової аграрної розписки.

  • Основні вимоги до позичальника:

  • суб‘єктом кредитування може бути клієнт, якому відкрито рахунок у БАНКУ АЛЬЯНС;
  • діяльність позичальника повинна забезпечувати постійне надходження коштів на рахунки;
  • цикл виробництва продукції (реалізації товарів) – безперервний;
  • позичальник повинен мати позитивну кредитну історію та ділову репутацію.

Процентні ставки та комісії встановлюються диференційовано залежно від суми та строків кредитування, а також від обсягу некредитних послуг та грошового обороту позичальника у АТ «БАНК АЛЬЯНС»

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у ВІП менеджера АТ «БАНК АЛЬЯНС»:

0 800 60 22 22 alliancebank@alliancebank.org.ua

Заповніть заявку

і ми Вам зателефонуємо