КРЕДИТИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Фінансування бізнесу - основна спеціалізація «Банк Альянс». В основі - паритетні принципи партнерства. Наші кредитні послуги відрізняються високими стандартами сервісу, і, починаючи роботу, менеджер банку детально вивчає ваші потреби і специфіку сфери діяльності, щоб запропонувати найкращі умови.

Пріоритетне завдання в роботі банку - допомогти фізичним і юридичним особам вибрати відповідне джерело поповнення оборотного капіталу. Найбільш популярний і доступний спосіб - кредитні послуги від «Банк Альянс». Наприклад, фінансування с/г виробників, кредит під заставу депозиту, овердрафт і кредитна лінія.

КРЕДИТИ ПІД ЗАСТАВУ ДЕПОЗИТУ

Великою популярністю користуються кредити для бізнесу під заставу депозиту. Банк видає їх на різні цілі і терміни, а в якості забезпечення оформляє майнові права клієнта на депозитний рахунок.

В Україні, зокрема в «Банк Альянс», під заставу депозиту можна оформити звичайний кредит, овердрафт і навіть кредитну лінію.

Кредитна лінія

Зручний спосіб фінансування підприємства в рамках певної суми, коли кредит для малого бізнесу або більших підприємств видають і сплачують частинами (траншами). Кредитну лінію можна періодично відновлювати і користуватися їй в рамках встановленого ліміту. Існує також невідновлювальна кредитна лінія.

В «Банк Альянс» максимальний термін дії кредитної лінії - 24 місяці. Доступна сума від 100 000 грн., Або її еквівалент в іноземній валюті.

МУЛЬТИВАЛЮТНА КРЕДИТНА ЛІНІЯ

Це та ж кредитна лінія, під час роботи з якою гроші видають і виплачують частинами в різних валютах. Мультивалютне фінансування може бути відновлюваним і не відновлюваним.

У нашому банку доступна мультивалютна кредитна лінія без застави в розмірі від 500 000 грн., або еквівалент суми в іноземній валюті. Максимальна сума не повинна перевищувати 25% від обсягу регулятивного капіталу банку.

Овердрафт

Цей вид кредиту потрібен для покриття касових розривів. З його допомогою бізнесу вдається забезпечувати безперебійність розрахунків з постачальниками, співробітниками та державними структурами з оплати послуг, товарів, виплати зарплати, податків та інших термінових платежів.

КРЕДИТУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

«Банк Альянс» видає кредити на бізнес з нуля перспективним підприємствам агропромислового сектора. Як правило, це невідновлювальна кредитна лінія з забезпеченням повернення у вигляді фінансової аграрної розписки.

  • Основні вимоги до позичальника:

  • суб‘єктом кредитування може бути клієнт, якому відкрито рахунок у БАНКУ АЛЬЯНС;
  • діяльність позичальника повинна забезпечувати постійне надходження коштів на рахунки;
  • цикл виробництва продукції (реалізації товарів) – безперервний;
  • позичальник повинен мати позитивну кредитну історію та ділову репутацію.

Процентні ставки та комісії встановлюються диференційовано залежно від суми та строків кредитування, а також від обсягу некредитних послуг та грошового обороту позичальника у АТ «БАНК АЛЬЯНС»

Детальну інформацію уточнюйте у VIP-менеджера «Банк Альянс»

0 800 60 22 22 alliancebank@alliancebank.org.ua

Заповніть заявку

і ми вам зателефонуємо

F1Guaranti