«БАНК АЛЬЯНС» надано найвищі рівні рейтингу кредитоспроможності та надійності депозитних вкладів - НРА Рюрік

24 Липня 2019

Національне рейтингове агентство «Рюрік» підвищило «БАНК АЛЬЯНС» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника до рівня uaААА інвестиційної категорії, зі зміною прогнозу на «стабільний», а також визначило рейтинг депозитів банку на рівні r5-.


Дані рейтингів були оголошені на засіданні Рейтингового комітету агентства 8 липня 2019-го року.

Позичальник з рейтингом uaAАА характеризується найвищою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками.

Прогноз «стабільний» вказує на відсутність передумов для зміни рівня рейтингу в найближчій перспективі.

Рівень рейтингу надійності депозитних вкладів r5- є показником найвищої надійності. Це означає, що «БАНК АЛЬЯНС», порівняно з іншими банками України – надійний, мінімально чутливий до впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних факторів. Вірогідність повернення вкладів – дуже висока.

При проведенні рейтингової оцінки використовувалася Національна рейтингова шкала (НРШ), затверджена відповідною постановою Кабінету Міністрів України. Визначення рівня кредитного рейтингу здійснювалося на основі спеціально розробленої авторської методики з урахуванням вимог чинного українського законодавства та міжнародних стандартів.

Для рейтингової оцінки окремі якісні та кількісні показники Банку порівнювалися з середніми показниками по банківській системі України та з відповідними показниками банків-аналогів з бази даних НРА «Рюрік».

Ключові фактори, згідно яких проводилася рейтингова оцінка позичальника «БАНК АЛЬЯНС», це - прийнятні концентрація клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками і диверсифікація пасивних операцій Банку; достатні показники ефективності діяльності, висока якість клієнтського кредитного портфелю та наявність продуманої комплексної стратегії розвитку. З повним переліком показників оцінки можна ознайомитися на сайті НРА «Рюрік».


 «БАНК АЛЬЯНС» тримає високу планку ефективності та кредитоспроможності, саме тому наші клієнти мають максимальний рівень сервісу та комфорту, а Банк залишається невід'ємною частиною команди їх бізнесу.